توافق‌نامه شرایط و مقررات استفاده از ‌وب‌سایت برتری‌شو!

این توافق‌نامه در ۱۵ تیر‌ماه ۱۴۰۰ به روز‌رسانی شده است. این توافق‌نامه در زمان ثبت‌نام و عضویت در وب‌‌سایت مورد تأیید کاربر واقع شده و این تأیید به منزله پذیرش تمامی مفاد آن و آگاهی کامل از تمام بندهای درج شده در آن است. وب‌سایت برتری‌شو! این اجازه را دارد به منظور ارائه بهتر و مناسب‌تر خدمات خود، تغییرات و به‌روز‌رسانی‌های لازم را بر روی این توافق‌نامه انجام دهد و از کاربران هم انتظار دارد پس از اعمال تغییرات جدید، حداکثر ظرف ۱۴ روز پس از به روز رسانی در ‌وب‌سایت، نسبت به مفاد آن آگاهی داشته و اطلاع کامل و جامع از تغییرات صورت گرفته کسب نمایند.

این توافق‌نامه‌ طبق ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران، یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا است و تمامی کاربرانی که به هر نحوی محتوای  ‌وب‌سایت برتری‌شو! استفاده می‌نمایند، تابع این توافق‌نامه هستند.

ماده ۱: تعاریف

۱.۱ قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، تمامی قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. به عنوان مثال، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده از جمله قوانینی است که وب‌سایت برتری‌شو! تابع آن است.

۱.۲ توافق‌نامه: همانطور که در بالا توضیح داده شد، به متن حاضر، عنوان توافق‌نامه اطلاق می‌گردد که به ‌موجب ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران، یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا است و چارچوب و قواعد ارتباط بین وب‌سایت برتری‌شو! و کاربران را مشخص می‌نماید.

۱.۳ وب‌سایت: در توافق‌نامه‌ حاضر هر جا از واژه «وب‌سایت» استفاده شده است منظور وب‌سایت برتری‌شو! است.

۱.۴ دوره آموزشی: منظور از دوره آموزشی، مجموعه‌ای از آموزش‌ها در مورد یک موضوع خاص است که در بخش دوره‌ها‌ی آموزشی یا بخش‌های دیگر وب‌سایت برتری‌شو! به‌صورت دانلودی یا حضوری یا لایو (زنده) یا ضبط شده موجود است.

۱.۵ کارگاه آموزشی: منظور از کارگاه آموزشی، یک آموزش ویژه در مورد یک موضوع خاص است که در بخش کارگاه‌های آموزشی یا بخش‌های دیگر وب‌سایت برتری‌شو! به‌صورت دانلودی یا حضوری یا لایو (زنده) یا ضبط شده موجود است.

۱.۶ محتوا کاربردی: منظور از محتوا آموزشی، محتوای از اقدامات لازم در مورد یک موضوع خاص است که در بخش آکادمی یا بخش‌های دیگر وب‌سایت برتری‌شو! به‌صورت دانلودی موجود است.

ماده ۲: موضوع فعالیت وب‌سایت برتری‌شو!

۲.۱ وب‌سایت برتری‌شو! در زمینه آموزش‌های روانشناسی با تمرکز بر موضوعات تربیت فرزند و رشد فردی و با تابعیت کامل از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید.

۲.۲ آموزش‌ها و خدمات وب‌سایت برتری‌شو! مشتمل بر موارد زیر است:

۲.۲.۱ ارائه دوره‌های آموزشی، کارگاه‌های آموزشی و محتواهای کاربردی برای همه افرادی که به حوزه تربیت فرزند و رشد فردی علاقمندند.

ماده ۳: حساب کاربری و مسئولیت‌های کاربر

۳.۱ از آنجایی که ثبت‌نام و عضویت و ایجاد حساب کاربری در وب‌سایت برتری‌شو! رایگان است، همه افراد می‌توانند با مراجعه به صفحه ثبت‌نام یا عضویت و تکمیل فرم مربوطه که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی و شماره تماس دریافت می‌شود، فرایند ثبت‌نام خود را انجام دهند. همانطور که در بند یک اشاره شده، ثبت‌نام و عضویت در وب‌سایت برتری‌شو! به ‌مثابه آگاهی و پذیرش کامل توافق‌نامه شرایط استفاده از وب‌سایت برتری‌شو! است. این امر بدان معنی است که هر فردی با هر نیت و هدفی و به هر میزانی که از وب‌سایت برتری‌شو! استفاده نماید، از تمامی شرایط استفاده از این وب‌سایت اطلاع و آگاهی کامل داشته و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابعیت خود نسبت به این توافق‌نامه را تأیید نموده است.

۳.۲ کاربران برای عضویت در وب‌سایت برتری‌شو! باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و وب‌سایت برتری‌شو! هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد و تمامی مسئولیت‌های تخطی از این امر بر عهده کاربر است. همچنین اگر معلوم گردد که کاربری با نام و حساب کاربری جعلی، اقدام به خرید دوره یا کارگاه یا محتوا‌‌های آموزشی یا استفاده از وب‌سایت نموده است، وب‌سایت برتری‌شو! می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد و کاربر حق هیچ‌گونه اعتراضی ندارد.

۳.۳ کاربران باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی و لازم را مبذول نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را به صورت صحیح و کامل ثبت کنند. وب‌سایت برتری‌شو! هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر ندارد و مسئولیت کامل این امر بر عهده کاربر است.

۳.۴ هر کاربری فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و در صورتی‌که مشخص گردد شخصی با هر قصد و نیتی بیش از یک حساب کاربری داشته است، وب‌سایت برتری‌شو! این اجازه را دارد که آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام وب‌سایت برتری‌شو! ندارد.

۳.۵ در صورت احراز این امر که کاربری با هر قصد و نیتی، به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا یا مغرضانه علیه وب‌سایت برتری‌شو! در فضای آنلاین یا آفلاین پرداخته یا می‌پردازد، وب‌سایت برتری‌شو! می‌تواند حساب کاربر را حذف و شخص خاطی را از وب‌سایت اخراج نماید. بدیهی است حق هرگونه پیگیری حقوقی و قضایی از این تبلیغات منفی یا نادرست یا ناروا یا مغرضانه برای مدیران وب‌سایت برتری‌شو! محفوظ است.

۳.۶ کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور کوشا باشد و این اطلاعات را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، وب‌سایت برتری‌شو! هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب آن بر عهده کاربر است.

۳.۷ کاربر نباید حساب کاربری خود را، به هر قصد و نیتی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارد. وب‌سایت برتری‌شو! فقط به شخصی که مالک حساب کاربری است، خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به شخصی دیگر، هرگونه مشکلی ایجاد شود، تمام مسئولیت‌ها و عواقب آن بر عهده کاربر است و وب‌سایت برتری‌شو! هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آنکه اگر معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و اطلاعات و محتواهای موجود در وب‌سایت استفاده می‌نمایند، وب‌سایت برتری‌شو! این اجازه را دارد که آن حساب‌ را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام وب‌سایت برتری‌شو! ندارد.

۳.۸ کاربران متعهد هستند تمام محتواهای خریداری شده اعم از دوره‌ها، کارگاه‌ها و محتوا‌های خریداری شده به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا با واسطه، خودداری نمایند. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محتواهای مذکور، مدیران وب‌سایت برتری‌شو! حق پیگیری‌های قضایی، حقوقی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارند و وکلای این مجموعه بلافاصله نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهند نمود.

۳.۹ کاربر نباید در هیچ یک از بخش‌های وب‌سایت برتری‌شو! اعم از بخش‌های کامنت یا تالار گفت‌وگو (فروم) مطالبی را درج کند و‌ یا اقدامی نماید که مبیّن نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در زمینه امور مذهبی و سیاسی در این وب‌سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از وب‌سایت  برتری‌شو! اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. بدیهی است کاربر حق استفاده از این وب‌سایت را  از دست می‌دهد.

 

ماده ۴: مسئولیت‌های وب‌سایت برتری‌شو!

۴.۱ وب‌سایت برتری‌شو! تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌های باکیفیت به کاربران ارائه دهد و با آغوش باز از هرگونه پیشنهادات و انتقادات در این زمینه‌ها استقبال می‌کند.

۴.۲ وب‌سایت برتری‌شو! تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. اگر وب‌سایت برتری‌شو! تشخیص دهد که باید بنا به هر دلیلی صفحه خاصی از وب‌سایت به صورت موقتی یا دائمی حذف یا از دسترس خارج گردد، کاربران حق هیچ‌گونه اعتراضی ندارند.

۴.۳ اطلاعات کاربران نزد وب‌سایت برتری‌شو! محفوظ است و این وب‌سایت تمام تلاش خود را با استفاده از امکانات و زیرساخت‌های لازم جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد.

ماده ۵: مالکیت فکری

۵.۱ تمام محتوای وب‌سایت برتری‌شو! مانند محتوای مقالات، صوت‌ها، ویدیو‌ها، دوره‌ها، کارگاه‌ها، محتوا‌ها، لوگو، تصاویر … متعلق به آقای دکتر محمد کاظم‌زاده و آقای محمد فرخ روز است و بدون موافقت و اجازه کتبی از وب‌سایت برتری‌شو!، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد. قابل ذکر است اگر محتوای درج شده در وب‌سایت برتری‌شو! از منبع داخلی یا خارجی دیگری اخذشده باشد، حتماً به آن منبع ارجاع داده ‌شده است.

ماده ۶: ثبت و ارسال سفارش

۶.۱ درصورتی ‌که محتوای خریداری‌شده توسط کاربر، به‌صورت دانلودی باشد، کاربر می‌تواند از بخش پروفایل کاربری به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشد. همچنین پیامکی نیز که حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود است، به شماره ثبت شده توسط خریدار ارسال می‌گردد. بدیهی است در صورت عدم دریافت ایمیل تایید خرید، تمامی حقوق خریدار در خصوص دسترسی به محتوای خریداری‌شده محفوظ خواهد بود.

۶.۲ درصورتی‌که محتوای خریداری‌شده به‌صورت ارسالی باشد، کاربر باید دقت نماید تا آدرس و کدپستی محل دریافت را کاملاً دقیق و صحیح وارد نماید. درصورتی‌که آدرس اعلام‌شده از سوی کاربر غیردقیق باشد و محصول به دست خریدار نرسد، وب‌سایت برتری‌شو! هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. بدیهی است  در مورد محتواهای ارسالی نیز پیامکی حاوی فاکتور خرید برای خریدار ارسال می‌گردد و در صورت عدم دریافت پیامک تایید خرید، تمامی حقوق خریدار در خصوص دسترسی به محتوای خریداری‌شده محفوظ خواهد بود.

۶.۳ وب‌سایت برتری‌شو! تمام محتواهای ارسالی را به‌صورت کاملاً سالم به اداره پست تحویل می‌دهد و اداره پست هم متعهد است با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی، محصولات را به مقصد برساند. بااین‌وجود درصورتی‌که محصول ارسال‌شده دچار نقص و اشکالی باشد، خریدار مجاز است ظرف هفت روز این موضوع را به اطلاع وب‌سایت برتری‌شو! برساند (ازطریق تلفن یا ایمیل) تا رسیدگی‌های لازم انجام گردد.

۶.۴ محتواهای فیزیکی به صورت پست پیشتاز ارسال می‌شود و زمان ارسال آن‌ها معمولاً ۵ روز کاری است. ضمناً زمان ارسال سفارش‌هایی که در روزهای تعطیل ثبت می‌شود در اولین روز کاری پس از تعطیلات محاسبه خواهد شد.

۶.۵ درصورتی‌که تراکنش کاربر به هر دلیلی ناموفق باشد و وجهی از حساب وی کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف ۷۲ ساعت مسترد خواهد شد. البته وب‌سایت برتری‌شو! در این زمینه مسئولیتی ندارد، ولی تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا حقی از کاربر ضایع نگردد.

۶.۶ اگر براثر اشتباه وب‌سایت برتری‌شو!، محتوایی موجود اعلام شده باشد، ولی موجودی آن صفر باشد، وب‌سایت برتری‌شو! این حق را دارد تا سفارش را باطل نماید. همچنین  اگر بر اثر اشتباه، قیمت محتوایی کمتر یا بیشتر اعلام شود، وب‌سایت برتری‌شو! مجاز است خریدهای قبلی را باطل نماید تا ثبت سفارش با قیمت اصلی انجام پذیرد.

ماده ۷: مسیرهای ارتباطی کاربر با وب‌سایت

۷.۱ کاربر با ثبت‌نام در وب‌سایت برتری‌شو! یا ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف این وب‌سایت و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل، این حق را به وب‌سایت برتری‌شو! می‌دهد تا این وب‌سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند ایمیل‌ها یا پیامک‌هایی ارسال نماید. دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها اجباری نیست و کاربر این حق را دارد تا به‌دلخواه خود بتواند از دریافت این پیام‌ها انصراف دهد.

۷.۲ اطلاعات تماسی که کاربر در وب‌سایت برتری‌شو! ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که وب‌سایت برتری‌شو! از طریق آن‌‌ها با کاربر در تماس بوده و آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. بنابراین وب‌سایت برتری‌شو! تمام اطلاع‌رسانی‌ها و پیگیری‌های را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و در قبال اطلاعات تماس دیگر، پاسخگو و مسئول نیست. بنابراین کاربر موظف است در صورت تغییر هر یک از اطلاعات تماسی خود، مراتب را از طریق تلفن یا ایمیل به وب‌سایت اطلاع‌رسانی نماید یا شخصاً در حساب کاربری خود اصلاح کند. اگر کاربر در ارائه اطلاعات تماس جدید کوتاهی نماید، هیچ مسئولیتی متوجه وب‌سایت برتری‌شو! نخواهد بود.

۷.۳ مسیرهای ارتباطی رسمی وی‌سایت برتری‌شو! در بخش «تماس با ما» درج شده است و کاربر می‌تواند از طریق این راه‌های تماس با وب‌سایت برتری‌شو! در ارتباط باشد. همچنین وب‌سایت برتری‌شو! فقط از شماره‌های تماس درج شده در صفحه «تماس با ما» استفاده می‌کند. درصورتی‌که کاربر پیامی از طریق شماره یا ایمیلی غیر از موارد اعلام‌شده دریافت کرد، باید توجه نماید که مرجع ارسال پیام‌ها، وب‌سایت برتری‌شو! نیست و حتماً مراتب تخلف را به وب‌سایت گزارش دهد تا از طریق مراجع قانونی و قضایی نسبت به سوءاستفاده‌ها اقدام گردد.

ماده ۸: نظرات، نقد و بررسی و دیدگاه‌های کاربران

۸.۱ کاربر مجاز است در بخش‌های مختلف وب‌سایت برتری‌شو! که امکان ثبت نظر، نقد و بررسی یا دیدگاه وجود دارد، محتوای خود را ثبت کند. ولی باید توجه داشته باشد نظرات، نقد و بررسی و دیدگاه‌های درج شده باید به زبان فارسی باشد، آنچه درج می‌نماید، فقط در خصوص موضوع همان محتوا باشد و به‌هیچ‌وجه درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی اظهارنظری ثبت ننماید، به شخص یا اشخاص دیگری توهین ننماید یا نظری را بیان نکند که مبیّن نقض حقوق دیگری باشد، در غیر این صورت، بر طبق بند ۹ ماده ۳، وب‌سایت برتری‌شو! مجاز است اقدامات اعلام شده را انجام دهد.

۸.۲ وب‌سایت برتری‌شو! این حق را دارد که در نظرات و دیدگاه‌ها تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد. همچنین مجاز است در مواقعی که صلاح می‌داند، اقدام به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات نماید، به ویژه در مواقعی که کاربر، اطلاعات تماس شخصی یا لینکی را در نظر، نقد و بررسی و یا دیدگاه خود درج می‌نماید. ضمن اینکه در صورت تکرار این امر، وب‌سایت برتری‌شو! می‌تواند کاربر را از وب‌سایت اخراج نموده و حساب کاربری وی را حذف کند.

ماده ۹: تبلیغات در وب‌سایت برتری‌شو!

۹.۱ وب‌سایت برتری‌شو! هیچ‌ تبلیغاتی را در هیچ بخشی از وب‌سایت درج نمی‌کند. ولی اگر تبلیغاتی در وب‌سایت برتری‌شو! از طریق دیدگاه‌ها و نظرات کاربران درج گردد یا به صورت ناخواسته و سهوی این اتفاق رقم بخورد، وب‌سایت برتری‌شو! هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محتوای تبلیغ‌شده ندارد و تمام تصمیم‌گیری‌ها و مسئولیت‌ها بر عهده خود کاربران هست.

 

ماده ۱۰: فورس ماژور

۱۰.۱ در صورت بروز موارد فورس ماژور مانند اتفاقاتی که منشا خارجی دارند و خارج از اراده وب‌سایت برتری‌شو! بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشند؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت، وب‌سایت برتری‌شو! هیچ مسئولیتی مانند از دسترس خارج شدن وب‌سایت نخواهد داشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی وب‌سایت با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه گردد نیز مسئولیتی متوجه وب‌سایت برتری‌شو! نیست.

فهرست
بیش از 2000 دقیقه آموزش رایگان دکتر محمد کاظم زاده رو در منوی هدیه آموزشی از دست نده 
Click Me
close-image